Menu Close

Hakkımızda

aaa

15 yılı aşkın havacılık tecrübeli ekibi ile 2017 yılında Ankara’da faaliyetlerine başlayan UÇ Savunma; hızla büyüyen Savunma Sanayimize kablaj tasarımı, kablaj üretimi ve elektromekanik montaj ihtiyaçlarına çözüm ortağı olmak amacıyla kurulmuştur.

Havacılık ve Uzay standartların (AS9100) gereklerine uygun olarak faaliyet gösteren UÇ Savunma, üstün hizmet kalite anlayışı ile sektörün önde gelen firmalarının onaylı tedarikçisi olmakla birlikte, 2020 yılında ilk ihracat başarısını göstermiştir

Savunma sanayi ana yüklenicileri ve alt sistem üreticilerine sunduğu ürün ve hizmet çeşitliliğini her geçen gün arttıran firmamız, 2021 yılı itibariyle AR-GE faaliyetlerini de sürdürmektedir.

27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO-9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi standartları ile "Milli Gizli" ve "NATO Gizli" Tesis Güvenlik belgelerine sahiptir.

MİSYONUMUZ

Müşterilerin ve çalışanlarımızın ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak, askeri ve sivil alanlarda kullanılan tüm savunma sanayi sistemlerinin tasarımından, üretime tüm aşamalarında görev almak.

VİZYONUMUZ

Uluslararası platformlarda kablo tasarımı, kablaj üretimi, elektromekanik montaj& üretiminde ve prototipleme konusunda; yaratıcı, öncülük eden, örnek niteliğinde, sürekli gelişen, doğru tasarım ile yüksek kalite hedefinde, zamanında teslim ve düşük maliyetlerde güvenilir çözüm ortağınız olmak.

İLKELERİMİZ

İNOVATİF DÜŞÜNCE

MÜKEMMELLİK

TECRÜBELİ ÜRETİM VE ARGE EKİBİ

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Turkish TR Arabic AR English EN French FR German DE Russian RU